Сьогодні в світі мільйони людей, які хочуть, але не можуть завести дітей. На щастя на допомогу приходить програма екстрапорального запліднення. Тепер кожна дівчина у віці від 18 до 30 років може стати донором і заробити при цьому гідний гонорар. – Материнські обійми

Про програму

Донорство яйцеклітин застосовується в тому випадку, якщо власні яйцеклітини не можуть бути використані з різних причин, наприклад, високий ризик генетичних захворювань. В такому випадку, майбутні батьки звертаються за допомогою в пошуку донора яйцеклітин.

Донорами яйцеклітин можуть бути жінки досягли 18-ти річного віку, але не старше 30 років, які мають здорового власне – народжену дитину (дітей). У донора яйцеклітини не повинно бути ніяких генетичних захворювань або схильностей до них. Жінка претендує на донора яйцеклітини повинна володіти хорошим фізичним і психічним здоров’ям, привабливою зовнішністю і моральної стійкістю. Вести здоровий спосіб життя. Після затвердження кандидатури донора батьками і лікарем, донор проходить стимуляцію і після пункції яйцеклітин отримує грошову вознагражденіе.Уже після 3 місячних циклів жінка може знову стати донором яйцеклітини або навіть, знову стати мамой.Наше агентство пропонує хороші умови проживання в Києві для іноземних донорів яйцеклітини, також передбачається оплата проїзду, перельоту і харчування.

Часті питання за програмою “Донорство яйцеклітин”

Хто такі донора яйцеклітин?
Як потрапити в програму донорських яйцеклітин або сурогатного материнства?
Як проходить стимуляція овуляції (підготовка яйцеклітин)?
Як проходить пункція яєчника (забір яйцеклітин)?
Чи можна мати своїх дітей після донорства яйцеклітин?
Який час після програми донорства займає реабілітація репродуктивної функції жінки?
Чому варто вибрати саме наше агентство репродуктивних технологій?

В Україні донорство яйцеклітин регламентується Законом України регламентується Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» (ст. 48), Наказом Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Інструкції про порядок застосування допоміжних репродуктивних технологій» від 23 грудня 2008 року № 771 (зарег. в Міністерстві юстиції України 20.03.2009 за № 263/16279).

Відгуки учасниць програми:

Про програму: Донорство яйцеклітин

Переваги програми

Своєчасна винагорода
Обстеження в кращих клініках Києва
Забезпечення житлом, проїздом і харчуванням
Повідомлення про необхідні процедури
Особистий куратор

 

Вимоги до донорів:

  • 1Вік від 18 до 30 років.
  • 2Наявність рідного здорову дитину (дітей).
  • 3Фізичне і психічне здоров’я.
  • 4Приваблива зовнішність.
Заповніть анкету
1+2+3+4+


CALL ME